O Firmie

Założycielem i właścicielem firmy Biuro Nieruchomości Perum jest Barbara Pryczkowska Borsuk.

Na rynku nieruchomości działamy od 2016 roku. Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży, kupnem, wynajmie i zarządzaniem nieruchomości. Specjalizujemy się w nieruchomościach takich jak: domy, mieszkania, działki, grunty rolne.

Zaangażowanie, pasja i doświadczenie wynikające z wieloletniej praktyki sprawiają, że swobodnie poruszam się w temacie nieruchomości. Każdemu Klientowi oferuje indywidualne podejście, profesjonalną obsługę, doradztwo oraz pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z nieruchomościami.

Pracujemy wierząc w zaangażowanie, profesjonalizm, skuteczność i otwartość.

Licencja w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami wydana przez Polską Federację Rynku Nieruchomości o numerze 22840, posiadamy aktualne ubezpieczenie OC.

BARBARA PRYCZKOWSKA: "Stworzenie firmy to połączenie nieruchomości z architekturą. Pasja do nieruchomości i architektury krajobrazu, daje mi dużo pozytywnej energii do rozwijania się w tej dziedzinie.

Każda transakcja daje mi pewności siebie, sprawia że to co robię jest bardzo potrzebne klientom. Każdą sprzedaż traktuję indywidualnie, profesjonalnie na 100%."